Mantijų nuomos kaina ir sąlygos

 Organizatoriui mantija -  Nemokamai!*Atsiskaityti galite Jums patogiu būdu: padarydami pavedimą arba grynaisiais prieš ceremoniją.

Suprasdami diplomų įteikimo ceremonijos svarbą ir išskirtinumą užtikriname tai, kas svarbiausia nuomojantis mantijas:

1. Mantijų kokybę – mantijos yra pasiūtos iš lengvos medžiagos, kuri leis jums jaustis laisvai ir nevaržomai (net ir karštą vasaros dieną).
2. Mantijų švarą – po kiekvienos ceremonijos mantijas vežame į valyklą.
3. Skirtingus mantijų dydžius įvairaus sudėjimo žmonėms.
4. Patogų paslaugų užsakymą – Mantijas ceremonijai galite užsakyti tiesiog internetu. Suprantame seniūnų rūpesčius, todėl surinkusiems ne mažiau kaip dvidešimt studentų, mantija organizatoriui – nemokamai!*
5. Puikų klientų aptarnavimą – mūsų darbuotojai mielai jums padės pasipuošti mantijomis, parinks tinkamą mantijos dydį, pasakys komplimentą ir pralinksmins!
6. Nemokamą mantijų pristatymą –  užsakant daugiau kaip 10 mantijų komplektų, mantijas į sutartą ceremonijos vietą pristatysime nemokamai!

Mantijų nuomos paslaugas studentams teikiame nuo 2005 metų. Per dešimt savo veiklos metų mantijomis bei kepuraitėmis papuošėme tūkstančius laimingų absolventų. Džiaugsimės galėdami prisidėti ir prie Jūsų puikios nuotaikos diplomų įteikimo ceremonijos metu!

 

*Užsakius 20 ir daugiau mantijų komplektų!

Mūsų draugai: Copy1 Ogeva LSP